Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Firmamızın Merkezi Denizli’de olup, Aydın, Uşak, Muğla Antalya ve İzmir illerinde de profesyonel inşaat işleri yapmaktadır.
Bu kapsamda ;
İnşaat taahhüt ( anahtar teslim işler)
Mühendislik Hizmetleri; Statik ve Mimari çizimler, üç boyutlu tasarımlar,
İç dekorasyon; Boya, Duvar kağıdı, Asma tavan, Gergi tavan Alçı Sıva, Kaba sıva, Fayans,Mermer kaplama, Laminat parke vb.
Pvc-Alüminyum Doğrama-Cephe Kaplama-Cam Balkon, Sineklik ; Pencere kapı sistemleri, silikon cephe kaplamaları, Cam Balkon,Alüminyum korkuluk vb.
İzolasyon; Temel,çatı ve cephe su-ısı-ses yalıtımları,
Çevre Düzenlemesi peyzaj; Bahçe tasarımı, Beton-parke-dokoratif taş yol yapımı, kaldırım yapılması, Tretuvar yapımı, bordür, kilit parke ve yağmur suyu olukları, çim yapımı ve sulama sistemleri,
Beton-Kalıp işleri ; Perde duvar, Desenli perde duvar, Saha Betonları, Renkli Beton uygulamaları, Endüstriyel beton uygulamaları yapmaktadır.
Konteyner Üretimi: Çeşitli ebat ve projelerde imalat ve uygulama yapılmaktadır.
     
Firmamız teknik işleri uzman kadrosu ile yakından takip etmekte ve işin başında kontrolü sağlamaktadır. Hatalı imalat yapılmaması için sıkı takip etmekte ve işleri iş programındaki zamandan önce bitirip idareye teslim etmektedir.
Personellerimizin iş güvenliği eğitimleri bulunmaktadır.
Teknik personelimiz iş güvenliği uzmanı ve ilk yardım sertifikasına sahiptir.
Firmamız beton dökümü, temini ve termini konusunda , asfalt yol yapımı ve dizaynı ve hafriyat işlerinde uzmandır. Enerji santralleri kurulumu inşaat işleri konusunda tecrübelidir.
Alman ve Yunan firmalardan referanslarımız bulunmaktadır.
İşverenin istekleri ve yönlendirmesi ile işler yapılmakta, işverenin memnuniyetini sağlamak için azami özen gösterilmektedir.
Firmamız Ekonomik çözümler üretmeyi,  kaliteli iş yaparak zamanında teslim etmeyi, iş yerini temiz bırakmayı, iş güvenliği önlemleri alarak çalışmayı prensip haline getirmiştir.  Böylece müşterilerinin-idarenin takdirini kazanmış ve müşterilerin- idarenin referansları ile büyümeye devam etmiştir.
İşlerinizde kolaylıklar diler , sizlerle çalışmak isteriz.